Srovnání hypoték

Srovnání hypoték je vždy prvním krokem, kterým by měl člověk při řešení svých bytových potřeb projít. Není totiž možné z čista jasna dojít do banky a vzít si první nabídku hypotéky, kterou obdržíte. Ano je to možná varianta, kterou celá řada lidí využívá, ale rozhodně nejde o variantu nejlevnější. A proto je tu srovnání hypoték, které vám cestu do nejrůznějších bank ušetří.


Srovnání hypoték online

Nemusíte nikam chodit, stačí zadat parametry hypotéky a srovnání hypoték je připravené. Přehledně pak vidíte, která banka a nebankovní instituce vám nabídne výhodnější úrok, která lepší splátku a která zajímavější fixaci. Srovnání hypoték vám tak dá ucelený obrázek o trhu, aniž byste museli kamkoliv chodit a vyptávat se.

Jasný princip srovnání hypotéky

Srovnání hypoték je velice jednoduché a intuitivní. Vždy jde o porovnání aktuálních nabídek předních poskytovatelů, kteří jsou ochotni své výpočty alespoň rámcově zveřejnit. Srovnání hypoték vám pak dá jasnou představu o tom, která hypotéka je zajímavá a která nikoliv.

Orientační srovnání

Samozřejmě, že se budou dílčí podmínky ještě měnit, ale pro prvotní představu, je srovnání hypoték k nezaplacení. Buďte připraveni, ať máte přehled a nebudete v bance překvapeni.

Další možnosti srovnání hypoték:


Datum: 4.5.2015
www.AkčníHypotéka.com, SIALINI, spol. s r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959

Podmínky použití a ochrana osobních údajů