Nebankovní hypotéka

Nebankovní hypotéka je cestou od strnulých bankovních institucí a jejich neochoty půjčovat „rizikovým“ klientům. Takovým rizikovým klientem je dnes prakticky většina osob s průměrnými příjmy a standardními výdaji. Je tu ale cesta, jak si půjčit na bydlení nebo jiné významné výdajenebankovní hypotéka. Právě tento finanční produkt poskytovaný mimo bankovní sektor je variantou financování čehokoliv za velice slušných podmínek. Právě díky tomu, že je za půjčku zastavena nemovitost, jsou poskytovatelé ochotni nabízet významně lepší úroky, než za klasické malé spotřebitelské úvěry bez záruky.

Nebankovní hypotéka - kvalitní půjčka

Nebankovní hypotéka je kvalitní půjčkou. Jedná se skutečně o velice výhodnou. Proti půjčce se žadatel zaručí zástavou nemovitostí. Výhodou u nebankovní hypotéky je skutečnost, že zastavená nemovitost může být i ve vlastnictví třetí osoby (a ne žadatele). Tím se otvírají dveře dalším klientům, kteří by chtěli nebankovní hypotéku získat. Díky tomuto zajištění se jedná o bezpečný produkt se skvělými zajištěnými podmínkami.

Jednoduchá nebankovní hypotéka

Pokud sháníte větší obnos peněz, tak je nebankovní hypotéka pro vás tou správnou volbou. Jednoduchý nebankovní produkt bez složité administrativy. To je nebankovní americká hypotéka.


Datum: 14.5.2015
www.AkčníHypotéka.com, SIALINI, spol. s r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959

Podmínky použití a ochrana osobních údajů