Půjčka bez nahlížení do registru

Uvažujete o přízení nové věci, dovolené, nebo jen potřebujete nějaké peníze navíc a hledáte vhodnou půjčku? Zašli jste do banky a k překvapení jste zjistitli, že máte záznam v registru a tudíž Vám banka odmítá půjčku schválit. Půjčka bez registru je forma financování Vašich potřeb, kdy žadatel může získat úvěr i přes to že má záznam registru, nebo není do registru nahlíženo.

Rozhodnutí je na poskytovateli

To jestli poskytovatel půjčky nahlíží do registru nebo ne, je na jeho uvážení. Většinou se do rigistru nahlíží, neboť to výrazně pomůže k analýze úvěruschopnosti. Pokud v registru máte jen drobný šrám, můžete půjčku získat. Dobrá bonita za zásadním faktorem pro scvhálení.

Americká hypotéka bez registru

Zajímavou formou je americká hypotéka, kde žadatel zastavuje nemovitost a ručí tak za půjčku například domem, nebo pozemkem. Takovéto zajištění výrazně zvedá bonitu a drobný záznam v regsitru může být tolerován.

Doložit pravidelný příjem výrazně pomůže

Pokud žádáte o půjčku a tušíte, že s registry není vše v pořádku, doložte ihned svůj příjem. Pokud je dostatečně vysoký, bude to mít pozitivní dopad na schválení Vaší půjčky. Pravidelný příjem zvýší Vaši úvěruschopnost a poskytovatelé budou mít větší tendence půjčku schválit.

Malá SMS půjčka je nejdostupnější

Poměrně slušně průchozí i přes záznam v registru je sms půjčka. Tam jde jen o malé částky, které nerozhodí Váš rodinný rozpočet. Nevýhodou je krátká doba splatnosti a také poplatek za půjčku, pokud není zrovna v akci na první zdarma.


Datum: 17.1.2016
www.AkčníHypotéka.com, SIALINI, spol. s r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959

Podmínky použití a ochrana osobních údajů